Informacje

Producenci

Sklep z zabawkami online

Prowadzenie sklepu internetowego z zabawkami jest dla nas pasją. Zawsze dbamy o to, aby każdy klient znalazł coś dla swojej pociechy i pozytywnie nas zapamiętał. Dzięki temu podejściu możemy pochwalić się ogromną rzeszą stałych klientów, których ciągle przybywa. W naszym sklepie znajdują się zabawki w różnych kategoriach cenowych, wykonane z różnych materiałów - sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, które sami kupilibyśmy naszemu dziecku.

Certyfikat RapidSSL

Przelewy24 Płatności CashBill

Lista produktów producenta: Smoby

Smoby


Smoby jest francuską firmą powstałą w 1924 roku, obecnie należy do niemieckiego koncernu zabawkarskiego SIMBA Dickie Group. Grupa Simba&Dickie jest jednym z pięciu największych dystrybutorów i producentów zabawek w Europie. Smoby chce dawać dzieciom radość i jednocześnie rozwijać ich zdolności manualne i umiejętności kreatywnego myślenia. Posiada linię zabawek dla najmłodszych maluchów, jak i tych starszych. Na uwagę zasługują linie dla chłopców (np. Dickie, Planet, Fighter) oraz dla dziewczynek (np. Steffi Love, Evi Love, Chi Chi Love).


Zabawki Smoby cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem dzięki różnorodności asortymentu, wspaniałej jakości i trwałości, które gwarantują świetną zabawę i bezpieczeństwo maluchów. Produkty Smoby są niezwykle popularne w większości krajów świata.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów