Sklep z zabawkami online

Prowadzenie sklepu internetowego z zabawkami jest dla nas pasją. Zawsze dbamy o to, aby każdy klient znalazł coś dla swojej pociechy i pozytywnie nas zapamiętał. Dzięki temu podejściu możemy pochwalić się ogromną rzeszą stałych klientów, których ciągle przybywa. W naszym sklepie znajdują się zabawki w różnych kategoriach cenowych, wykonane z różnych materiałów - sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, które sami kupilibyśmy naszemu dziecku.

Certyfikat RapidSSL

Przelewy24 Płatności CashBill


Lista życzeń dla dzieci. Czyli jak sprawić, żeby dziecko dostawało tylko trafione prezenty?

Lista życzeń dla dzieci. Czyli jak sprawić, żeby dziecko dostawało tylko trafione prezenty?

 (9)    0

  Zabawki

Na pewno każdy z nas, chociaż raz spotkał się z sytuacją, kiedy dostaje nietrafiony prezent od kogoś z rodziny lub przyjaciół. Okazji do wręczania prezentów nie brakuje: imieniny, urodziny czy Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, chrzciny, rocznice, wesela lub komunie…

Co najczęściej robimy z nietrafionymi podarkami?

Część z nich kurzy się na regałach, zalega w szafie, w pawlaczu lub innym miejscu. Dajemy je w prezencie kolejnej osobie, która także może nie być zbyt szczęśliwa z tego powodu. A czasem, po prostu sprzedajemy na portalu aukcyjnym lub ogłoszeniowym. Niestety w większości takie niespodzianki to więcej kłopotów niż radości.

Łatwiej kupić trafiony prezent dla swojego dziecka lub dla kogoś bliskiego z rodziny, niż dla cioć z którymi spotykamy się najwyżej raz na pół roku. Naszych bliskich dobrze znamy i wiemy co mogłoby się im przydać (choć nie zawsze). Dziecko zachęcamy, żeby napisało list do Świętego Mikołaja z listą wymarzonych prezentów, a swojego męża bacznie obserwujemy i od czasu do czasu pod jakimś pretekstem pytamy co by mu sprawiło największą radość. Zatem, co zrobić, gdy nie wiemy czym obdarować drugą osobę? Pojawia się problem i najczęściej tracimy dużo czasu na szukanie idealnego prezentu - z różnym skutkiem.

Rozwiązaniem tego problemu jest wcześniejsze sporządzenie listy prezentów przez osobę, która dobrze zna solenizanta, a następnie wysłanie jej do zaproszonych gości. Taki sposób wręczania prezentów staje się coraz bardziej popularny u nas w kraju. Osoba rezerwująca sobie prezent z listy ma ułatwione zadanie - nie musi marnować dziesiątek godzin w poszukiwaniu inspiracji, a obdarowany będzie na 100% zadowolony. Dodatkowo żaden prezent się nie powtórzy… Same zalety, czyli obie strony są w pełni zadowolone.

Gifmi - strona główna

Taką listę możemy wysłać za pomocą e-maila i przyjmować rezerwacje na prezenty, ale istnieją również specjalne strony z systemem do robienia takich list. Jedną z nich jest darmowy serwis Gifmi.pl, w którym stworzyć można wiele list prezentów, np. dla każdego członka rodziny osobno lub na różne okazje. Widzimy w sklepie internetowym np. zabawkę, która bardzo nam się podoba i od razu możemy zapisać taki produkt z wszelkimi potrzebnymi informacjami, które przydadzą się podczas zamawiania (cena, opis, odnośnik do sklepu, zdjęcie, kategoria).

Gifmi - lista prezentów

W prosty sposób tworzymy swoją listę prezentów, po czym możemy się nią podzielić przez udostępnienie specjalnego odnośnika. Jest możliwość rezerwacji podarku dla siebie lub naszych dzieci i komentowania całej listy. W serwisie Gifmi znajdziemy także wbudowany kalendarz, w którym zapiszemy ważne uroczystości i ustawimy przypomnienia do tych wydarzeń.

Kupujemy Zabawki - Dodaj do listy życzeń

Listę życzeń z zabawkami na prezent można przygotować także w naszym sklepie internetowym. Po stworzeniu konta klienta mamy możliwość tworzenia wielu list życzeń. Przy każdym produkcie widnieje przycisk “Dodaj do listy życzeń”, za pomocą którego dodajemy zabawki i tworzymy naszą listę prezentową, po czym możemy udostępnić ją dalej.

Kupujemy Zabawki - Lista życzeń

Kupowanie prezentów nie jest proste, o czym na pewno nie raz się przekonaliśmy. Najbardziej staramy się uszczęśliwiać dzieci i sprawiać, aby każda zabawka wywoływała uśmiech na ich twarzach i jednocześnie bawiła je przez długi czas. Listy podarków z pewnością ułatwiają to zadanie, więc jeśli jeszcze nie korzystaliście z takiego sposobu obdarowywania to serdecznie zachęcamy do spróbowania, a być może stanie się idealną alternatywą dla robienia prezentowych niespodzianek.

 (9)    0

Udostępnij artykuł na stronach społecznościowych:
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy!
Zostaw komentarz
Przepisz kod