Figurka legendarny Pokemon Kyogre Tomy

TOMY

Nowy produkt

Produkt niedostępny

85,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wielka bitwa rozpoczęta!

Duża figurka legendarnego Pokemona na licencji Nintendo. Figurka jest wykonana w całości z wysokiej jakości winylu, wspaniała dbałość o każdy detal zabawki zapewniona dzięki firmie Tomy.

Figurka ma ruchome elementy - płetwy z boku tułowia i przy ogonie.
 
Kyogre to Pokemon typu woda (water). Z wyglądu przypomina orkę lub wieloryba. Na ciele ma wiele świecących w kolorze czerwonym wzorów. Brzuch Pokemona jest w kolorze białym, a grzbiet w granatowym, oprócz czterech owalnych plam obok oczu. Pokemon Kyogre posiada żółte oczy z czarną źrenicą, które świecą w ciemności. Jego ogon jest krótki i szpiczasty. Pokemon ma duże płetwy po obu stronach swojego ciała, a także cztery następne w okolicach ogona. Kyogre jest Pokemonem spokojnym i cichym, który praktycznie nie ma wrogów. Jedynym jego wrogiem jest Groudon, z którym ciągle prowadzi niszczycielskie walki. Kyogre posiada unikalną zdolność do rozszerzania powierzchni oceanów.

Pokemony to stworki z serialu animowanego i gier pod tym samym tytułem. Ich głównym bohaterem jest aspirujący do miana największego trenera Pokemon na świecie Ash Ketchum. Ash wędruje ze swoim wiernym Pikachu i wciąż przeżywa nowe przygody.

Pokemon - złap je wszystkie!

Więcej informacji

Zalecany wiek od:4 lat
Wysokość zabawki:7 cm
Długość zabawki:23 cm
Materiał:Guma
Wymiary opakowania:25,5 x 25,5 x 10,5 cm
Przedział kategorii wieku:3 - 6 lat

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Figurka legendarny Pokemon Kyogre Tomy

Figurka legendarny Pokemon Kyogre Tomy

Produkty powiązane