Figurka legendarny Pokemon Groudon Tomy

TOMY

Nowy produkt

Produkt niedostępny

85,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wielka bitwa rozpoczęta!

Duża figurka legendarnego Pokemona na licencji Nintendo. Figurka jest wykonana w całości z wysokiej jakości winylu, wspaniała dbałość o każdy detal zabawki zapewniona dzięki firmie Tomy.

Figurka ma ruchome elementy - przednie i tylne łapy.
 
Groudon to Pokemon typu ziemia (ground). Z wyglądu przypomina dinozaura. Jego całe ciało pokryte jest pancerzem koloru czerwonego z czarnymi elementami. Jego oczy są tylko częściowo widoczne. Ma żółte, świecące w ciemności gałki oczne i okrągłą czarną źrenicę. W pysku ma wiele ostro zakończonych zębów. Z tyłu ma duży ogon, który pomaga mu w utrzymaniu równowagi. Jego łapy zakończone są czterema pazurami. Ma też wystające rogi w okolicach szyi i na ogonie. Groudon zazwyczaj śpi pod ziemią w komorach magmowych, a po obudzeniu powoduje erupcję wulkanów. Z natury jest uparty i bardzo wytrwały, gdyż nie poddaje się łatwo. Groudon posiada unikalną zdolność do rozszerzania powierzchni kontynentów.

Pokemony to stworki z serialu animowanego i gier pod tym samym tytułem. Ich głównym bohaterem jest aspirujący do miana największego trenera Pokemon na świecie Ash Ketchum. Ash wędruje ze swoim wiernym Pikachu i wciąż przeżywa nowe przygody.

Pokemon - złap je wszystkie!

Więcej informacji

Zalecany wiek od:4 lat
Wysokość zabawki:22 cm
Długość zabawki:23 cm
Materiał:Guma
Wymiary opakowania:25,5 x 25,5 x 20,5 cm
Przedział kategorii wieku:3 - 6 lat

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Figurka legendarny Pokemon Groudon Tomy

Figurka legendarny Pokemon Groudon Tomy

Produkty powiązane