Pokemon Poke Ball Throw 'N' Pop z figurką Pikachu TOMY

TOMY

Nowy produkt

Ilość sztuk: 1

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,92 zł.


74,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Poke Ball Throw 'N' Pop z figurką Pokemon. W zestawie znajduje się standardowy czerwono-biały Poke Ball i figurka Pokemona Pikachu. Wysoka jakość zabawki zapewniona dzięki firmie Tomy.

W Poke Ballu można przechowywać swojego ulubionego Pokemona i zabrać go wszędzie tam, gdzie chcemy. Po rzuceniu Poke Ballem kula otwiera się po kontakcie z podłożem, a z niej wyskakuje Pokemon gotowy do rozpoczęcia pojedynku. To doskonały sposób, aby ćwiczyć swoje umiejętności jako trener Pokemonów.

Pikachu to Pokemon typu elektrycznego (electro). Z wyglądu podobny jest do większej wiewiórki. Jego futro jest koloru żółtego z brązowymi pręgami na grzbiecie. Ma długie uszy z czarnymi zakończeniami. Jego policzki są koloru czerwonego - tam magazynuje swoją energię elektryczną. Ogon kształtem przypomina piorun. Pikachu z natury są przyjazne, ale też nieufne i płochliwe. Jedzą w zasadzie wszystko, ale największym ich przysmakiem są jabłka.
 
Wysokość figurki: 3,5 cm
Średnica Poka Ball: ok. 6 cm
 
Pokemony to stworki z serialu animowanego i gier pod tym samym tytułem. Ich głównym bohaterem jest aspirujący do miana największego trenera Pokemon na świecie Ash Ketchum. Ash wędruje ze swoim wiernym Pikachu i wciąż przeżywa nowe przygody.

Pokemon - złap je wszystkie!

Więcej informacji

Zalecany wiek od: 4 lat
Płeć: chłopiec
Wysokość zabawki: figurka: 3,5 cm; Poke Ball: ok. 6 cm
Materiał: Plastik
Wymiary opakowania: 20,5 x 17 x 8,5 cm
Przedział kategorii wieku: 3 - 6 lat, 6 - 9 lat, 9 i więcej

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Pokemon Poke Ball Throw 'N' Pop z figurką Pikachu TOMY

Pokemon Poke Ball Throw 'N' Pop z figurką Pikachu TOMY

Produkty powiązane