Transformers Combiner Wars FIRST AID Hasbro

Hasbro

Nowy produkt

Ilość sztuk: 2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,92 zł.


74,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Figurka robota Protectbot First Aid inspirowana jest serialem animowanym Combiner Wars.

W skład zestawu wchodzi transformujący się robot, który w 8 krokach zmienia się w pojazd terenowy Pogotowia Ratunkowego, 2 elementy uzbrojenia i karta kolekcjonerska.

Uzbieraj wszystkie 5 figurek Transformers Combiner Wars (Blades, Rook, Hot Spot, Firs Aid i Streetwise), aby zbudować ogromnego i potężnego Robota DEFENSORA. Protector First Aid jest jego prawą nogą. Pozostałe figurki sprzedawane są oddzielnie.

Fabuła Combiner Wars:

Czterdzieści lat po zakończeniu Wielkiej Wojny na Ziemi Autoboty i Decpticony przestały istnieć, a Optimus Prime i Megatron są już zabytkami z przeszłości. Na Cybertronie rządzonym przez triumwirat Starscream, Rodimus Prime i Mistress of Flame, zapanował wreszcie pokój. Jednak Enigma Kombinacji, starożytny artefakt istoty Primusa, niedługo wywoła nowy konflikt poprzez stworzenie ogromnych, niebezpiecznych Combinerów.

Więcej informacji

Zalecany wiek od: 8 lat
Płeć: chłopiec
Wysokość zabawki: 14,5 cm
Materiał: Plastik
Wymiary opakowania: 25,5 x 19 x 6 cm
Przedział kategorii wieku: 6 - 9 lat, 9 i więcej

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Transformers Combiner Wars FIRST AID Hasbro

Transformers Combiner Wars FIRST AID Hasbro

Produkty powiązane