Figurka Transformers Combiner Wars WARPATH Hasbro

Hasbro

Nowy produkt

Ilość sztuk: 1

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 36 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,88 zł.


36,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Figurka transformującego się robota Warpath inspirowana jest serialem animowanym Combiner Wars.

Warpath to stereotypowy dowódca czołgów: głośny, arogancki, wykwalifikowany, pewny siebie, oddany swym kumplom i może... trochę głuchy. Jego zbroja jest bardzo gruba, co czyni go odpornym na wszelkiego rodzaju pociski. Używa różnorodnej amunicji: kriogenicznej, kwasowej, termicznej i dźwiękowej. Jednak jego ulubionymi są klasyczne pociski, które wywołują ogromne eksplozje, KABOOM!

W skład zestawu wchodzi figurka transformującego się robota, która w 6 krokach zmienia się w czołg bojowy i karta kolekcjonerska.

Wysokość robota: 9,5 cm

Fabuła Combiner Wars:

Czterdzieści lat po zakończeniu Wielkiej Wojny na Ziemi Autoboty i Decpticony przestały istnieć, a Optimus Prime i Megatron są już zabytkami z przeszłości. Na Cybertronie rządzonym przez triumwirat Starscream, Rodimus Prime i Mistress of Flame, zapanował wreszcie pokój. Jednak Enigma Kombinacji, starożytny artefakt istoty Primusa, niedługo wywoła nowy konflikt poprzez stworzenie ogromnych, niebezpiecznych Combinerów.

Więcej informacji

Zalecany wiek od:8 lat
Płeć:chłopiec
Wysokość zabawki:9,5 cm
Materiał:Plastik
Wymiary opakowania:23 x 12 x 4 cm
Przedział kategorii wieku:6 - 9 lat, 9 i więcej

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Figurka Transformers Combiner Wars WARPATH Hasbro

Figurka Transformers Combiner Wars WARPATH Hasbro

Produkty powiązane