Informacje

Producenci

Sklep z zabawkami online

Prowadzenie sklepu internetowego z zabawkami jest dla nas pasją. Zawsze dbamy o to, aby każdy klient znalazł coś dla swojej pociechy i pozytywnie nas zapamiętał. Dzięki temu podejściu możemy pochwalić się ogromną rzeszą stałych klientów, których ciągle przybywa. W naszym sklepie znajdują się zabawki w różnych kategoriach cenowych, wykonane z różnych materiałów - sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, które sami kupilibyśmy naszemu dziecku.

Certyfikat RapidSSL

Przelewy24 Płatności CashBill

Lista produktów producenta: COBI

Polski producent zabawek COBI


Polska firma COBI to największy producent klocków konstrukcyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma z Mielca powstała w 1987 roku pod nazwą Ertrob. Na początku polskie przedsiębiorstwo produkowało puzzle i gry planszowe. Od 1992 r. zakład rozpoczął produkcję plastikowych klocków konstrukcyjnych, które łączą się też z najpopularniejszymi klockami Lego.


Klocki COBI wykonane są z najwyższej jakości materiałów i są certyfikowane przez europejskie laboratoria (np. TUV Rheinland Group). Każdy zestaw jest poddawany szczegółowej kontroli jakości i bezpieczeństwa, zabawki spełniają normę EN71, to wszystko z dbałością dla dzieci.


W tej chwili produkowane są serie klocków: Mała Armia, Action Town, Jeep Willys, Winx Club, Titanic, Boeing, Monster Trux, FC Barcelona, Ben 10, Cobi Electric, World of Tanks, Bitwa pod Grunwaldem i wiele innych.


W asortymencie są również licencjonowane zabawki, jak: figurki, lalki, maskotki, zabawki edukacyjne i interaktywne, plastikowe modele do sklejania, zestawy kreatywne, gry zręcznościowe, telewizyjne i strategiczne, oraz wiele innych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów