Informacje

Producenci

Sklep z zabawkami online

Prowadzenie sklepu internetowego z zabawkami jest dla nas pasją. Zawsze dbamy o to, aby każdy klient znalazł coś dla swojej pociechy i pozytywnie nas zapamiętał. Dzięki temu podejściu możemy pochwalić się ogromną rzeszą stałych klientów, których ciągle przybywa. W naszym sklepie znajdują się zabawki w różnych kategoriach cenowych, wykonane z różnych materiałów - sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, które sami kupilibyśmy naszemu dziecku.

Certyfikat RapidSSL

Przelewy24 Płatności CashBill

Lista produktów producenta: Eichhorn

Eichhorn - producent zabawek drewnianych


Eichhorn to drewniane zabawki cieszące się coraz większym zainteresowaniem. Szczególnie na uwagę zasługują puzzle, układanki, domina i klocki. Ciekawą propozycją są zabawki stworzone na popularnej licencji bajkowej "Kubuś Puchatek".


Bardziej znanymi zabawkami tej marki są kolejki i wszelkie akcesoria do nich, przy pomocy których można zbudować dowolne drewniane konstrukcje i tory.


Zabawki wykonywane są z użyciem najwyższej jakości drewna, co czyni je bezpiecznymi dla zdrowia i jednocześnie trwałymi. Zapewniają dzieciom wiele godzin niesamowitej zabawy.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów