Informacje

Producenci

Sklep z zabawkami online

Prowadzenie sklepu internetowego z zabawkami jest dla nas pasją. Zawsze dbamy o to, aby każdy klient znalazł coś dla swojej pociechy i pozytywnie nas zapamiętał. Dzięki temu podejściu możemy pochwalić się ogromną rzeszą stałych klientów, których ciągle przybywa. W naszym sklepie znajdują się zabawki w różnych kategoriach cenowych, wykonane z różnych materiałów - sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, które sami kupilibyśmy naszemu dziecku.

Certyfikat RapidSSL

Przelewy24 Płatności CashBill

Lista produktów producenta: Hasbro

Hasbro producent gier i zabawek dla dzieci


Hasbro to druga co do wielkości firma na świecie produkująca gry i zabawki dla dzieci. 


Zakład produkcyjny powstał w 1923 roku. Został założony przez trzech braci żydowskiego pochodzenia - Hillela, Hermana i Henriego Hassenfeldów. Od 1942 do dzisiaj przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci. Amerykański producent ma w swojej ofercie gry elektroniczne, kolekcjonerskie figurki bohaterów i robotów, lalki i pluszaki, pojazdy, zabawki kreatywne i dla przedszkolaków.


Wśród zabawek jest wiele popularnych marek jak: ciastolina Play-Doh, kucyki My Little Pony, Magic: The Gathering, Nerf, Monopoly, Littlest Pet Shop, maskotka Furby, oraz zabawki na licencjach Star Wars, Pokemon, Marvel i Transformers.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów