Lalki llorens - Piękne i realistyczne hiszpańskie lalki, na które cię stać

Lalki llorens - Piękne i realistyczne hiszpańskie lalki, na które cię stać

  admin

 (1404)    (13)    0

  Zabawki

Lalki Reborn dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi, mają na świecie ogromną ilość fanów, którzy kolekcjonują je lub traktują jak dzieci. Istnieje również wielkie grono osób patrzących z przerażeniem na lalki, które od niemowląt różnią się tylko tym, że się nie ruszają. Reborn są marzeniem dziewczynek, które pragną posiadać lalę w jakimś stopniu przypominające z wyglądu niemowlęta. Mimo, że lalki te zaczynają być coraz bardziej popularne, niestety nadal są niezwykle drogie. Cena zabawkowego bobaska waha się od ok. 600 zł w górę. Koszt takiej lalki zniechęca do jej nabycia większość rodziców i kolekcjonerów.

Lalka Lorrens chodząca

Lalki llorens - przepiękne dziecięce marzenie

Problem ten rozwiązuje hiszpańska firma Llorens, która ma w swojej ofercie przepięknie wyglądające lalki o wyglądzie zbliżonym do niemowlęcia. Lalki Llorens nie wyglądają jak typowe Reborn, od razu widać różnice między lalą a niemowlakiem. Jest to ich ogromna zaleta, ponieważ laleczki wzbudzają same pozytywne emocje. Mogą być podobne do niemowlaka, ale nie identyczne. Po prostu idealne.

Llorens jest rodzinną firmą, założoną w 1995 r w Hiszpanii. Firma stawia przede wszystkim na jakość, dzięki czemu, każda osoba nabywająca lalkę ma pewność, że powstała ona z najwyższej jakości, bezpiecznych materiałów.

W ofercie Llorens znaleźć można lalki o różnych kolorach skóry, które przypominają niemowlęta, wiele z nich ma również dodatkowe funkcje, typu płacz. Dzięki temu idealnie spełnią również rolę lalek interaktywnych. Zawsze jednak można tę funkcję wyłączyć i wtedy będą rewelacyjnymi okazami dla kolekcjonerów.

Llorens bobasek czarnoskóry

Firma oferuje również lalki, które podobne są do nieco starszych dzieci. Llorens tworzy lalki o wielkości od 26 do 48 cm. Cena laleczek jest naprawdę niewielka w porównaniu z Reborn, które widzimy w internecie, co sprawia, że każdy może pozwolić sobie na tą śliczną lalkę. Wszystkie ubrane są w przepiękne ubranka, które szyte są również z największą starannością i troską o detale.

Każda z nich będzie idealnym prezentem dla fana lalek Reborn, dzięki luksusowemu, eleganckiemu pudełeczku i niepowtarzalnemu wykonaniu.

 (1404)    (13)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz
Captcha
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć