Sklep Kupujemy Zabawki już przeniesiony do urokliwych Targanic

Sklep Kupujemy Zabawki już przeniesiony do urokliwych Targanic

  admin

 (653)    (7)    0

  Aktualności

W ostatnim czasie troszkę zaniedbaliśmy nasz sklep z zabawkami. Spowodowane to było przeprowadzką, o czym już wcześniej pisaliśmy na łamach naszego fanpage na Facebooku.

Teraz możemy poświęcić się w pełni temu, co kochamy, czyli pracy przy rozwoju sklepu :) W kolejnych dniach zajmiemy się aktualizowaniem stron sklepu i dodawaniem nowych produktów. Niedługo możecie się spodziewać także ciekawych konkursów i promocji. O szczegółach będziemy was informować na naszym fanpage na Facebooku.

Od teraz możecie odbierać zakupione gry i zabawki w malowniczych Targanicach przy ul. Wesołej 16/1. Targanice to cudna miejscowość w Beskidzie Andrychowskim, czyli w części Beskidu Małego. Pobliskie miasta to Andrychów, Wadowice, Zator, Sucha Beskidzka, Żywiec, Kęty i Bielsko-Biała.

Jeśli brak wam pomysłów na podróż, podsuwamy kilka (z naprawdę wielu) ciekawych miejsc, które aż proszą się o zwiedzenie :)

Wśród nich znajdują się:

•    Inwałd Park, z 5 parkami tematycznym, np. Dinolandia (zobaczycie tam ogromne dinozaury!), Park Miniatur, Park Średniowieczny Warownia Inwałd (są tam ruchome smoki ? ) czy Mini Zoo Kucyk;
•    Energylandia, największy w Polsce park rozrywki, o którym słyszał już chyba każdy!
•    Zatorland, kompleks 3 tematycznych parków rozrywki stworzonych dla najmłodszych z myślą o ich edukacji przez zabawę. Znajdują się tutaj: Park Dinozaurów, Park Owadów i Park Mitologii. Mali odkrywcy mogą się zrelaksować i zabawić w Lunaparku z wieloma ciekawymi atrakcjami.
•    Apilandia, czyli interaktywna wystawa, gdzie cała rodzina może poznać tajemnice życia pszczół. W nowoczesny, multimedialny sposób ukazana jest historia, jak również dzisiejsza technologia używana w pszczelarstwie.

Serdecznie zapraszamy! :)

 (653)    (7)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz
Captcha