Lista życzeń dla dzieci. Czyli jak sprawić, żeby dziecko dostawało tylko trafione prezenty?

Lista życzeń dla dzieci. Czyli jak sprawić, żeby dziecko dostawało tylko trafione prezenty?

  admin

 (621)    (13)    0

  Zabawki

Na pewno każdy z nas, chociaż raz spotkał się z sytuacją, kiedy dostaje nietrafiony prezent od kogoś z rodziny lub przyjaciół. Okazji do wręczania prezentów nie brakuje: imieniny, urodziny czy Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, chrzciny, rocznice, wesela lub komunie…

Co najczęściej robimy z nietrafionymi podarkami?

Część z nich kurzy się na regałach, zalega w szafie, w pawlaczu lub innym miejscu. Dajemy je w prezencie kolejnej osobie, która także może nie być zbyt szczęśliwa z tego powodu. A czasem, po prostu sprzedajemy na portalu aukcyjnym lub ogłoszeniowym. Niestety w większości takie niespodzianki to więcej kłopotów niż radości.

Łatwiej kupić trafiony prezent dla swojego dziecka lub dla kogoś bliskiego z rodziny, niż dla cioć z którymi spotykamy się najwyżej raz na pół roku. Naszych bliskich dobrze znamy i wiemy co mogłoby się im przydać (choć nie zawsze). Dziecko zachęcamy, żeby napisało list do Świętego Mikołaja z listą wymarzonych prezentów, a swojego męża bacznie obserwujemy i od czasu do czasu pod jakimś pretekstem pytamy co by mu sprawiło największą radość. Zatem, co zrobić, gdy nie wiemy czym obdarować drugą osobę? Pojawia się problem i najczęściej tracimy dużo czasu na szukanie idealnego prezentu - z różnym skutkiem.

Rozwiązaniem tego problemu jest wcześniejsze sporządzenie listy prezentów przez osobę, która dobrze zna solenizanta, a następnie wysłanie jej do zaproszonych gości. Taki sposób wręczania prezentów staje się coraz bardziej popularny u nas w kraju. Osoba rezerwująca sobie prezent z listy ma ułatwione zadanie - nie musi marnować dziesiątek godzin w poszukiwaniu inspiracji, a obdarowany będzie na 100% zadowolony. Dodatkowo żaden prezent się nie powtórzy… Same zalety, czyli obie strony są w pełni zadowolone.

Gifmi - strona główna

Taką listę możemy wysłać za pomocą e-maila i przyjmować rezerwacje na prezenty, ale istnieją również specjalne strony z systemem do robienia takich list. Jedną z nich jest darmowy serwis Gifmi.pl, w którym stworzyć można wiele list prezentów, np. dla każdego członka rodziny osobno lub na różne okazje. Widzimy w sklepie internetowym np. zabawkę, która bardzo nam się podoba i od razu możemy zapisać taki produkt z wszelkimi potrzebnymi informacjami, które przydadzą się podczas zamawiania (cena, opis, odnośnik do sklepu, zdjęcie, kategoria).

Gifmi - lista prezentów

W prosty sposób tworzymy swoją listę prezentów, po czym możemy się nią podzielić przez udostępnienie specjalnego odnośnika. Jest możliwość rezerwacji podarku dla siebie lub naszych dzieci i komentowania całej listy. W serwisie Gifmi znajdziemy także wbudowany kalendarz, w którym zapiszemy ważne uroczystości i ustawimy przypomnienia do tych wydarzeń.

Kupujemy Zabawki - Dodaj do listy życzeń

Listę życzeń z zabawkami na prezent można przygotować także w naszym sklepie internetowym. Po stworzeniu konta klienta mamy możliwość tworzenia wielu list życzeń. Przy każdym produkcie widnieje przycisk “Dodaj do listy życzeń”, za pomocą którego dodajemy zabawki i tworzymy naszą listę prezentową, po czym możemy udostępnić ją dalej.

Kupujemy Zabawki - Lista życzeń

Kupowanie prezentów nie jest proste, o czym na pewno nie raz się przekonaliśmy. Najbardziej staramy się uszczęśliwiać dzieci i sprawiać, aby każda zabawka wywoływała uśmiech na ich twarzach i jednocześnie bawiła je przez długi czas. Listy podarków z pewnością ułatwiają to zadanie, więc jeśli jeszcze nie korzystaliście z takiego sposobu obdarowywania to serdecznie zachęcamy do spróbowania, a być może stanie się idealną alternatywą dla robienia prezentowych niespodzianek.

 (621)    (13)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz
Captcha
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć