Zoomer - czyli w kilku słowach o… Robotach

Zoomer - czyli w kilku słowach o… Robotach

  admin

 (836)    (26)    0

  Zabawki

Spin Master to firma, która działa na rynku już od wielu lat. W swojej ofercie ma wyjątkowe zabawki, które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Poza figurkami, maskotkami z dziecięcych bajek i filmów firma Spin Master oferuje zabawki ZUPEŁNIE nowej generacji! Jednym z tak unikatowych produktów jest uroczy dalmatyńczyk - robot o imieniu Zoomer.

Większość dzieci marzy o tym, aby stać się opiekunem czworonożnego przyjaciela. Niestety w wielu przypadkach radość i chęć opieki nad zwierzątkiem szybko się kończy, a obowiązki spadają na rodziców. Wiadomym jest, że żadna zabawka nie zastąpi małemu człowiekowi kontaktu z żywym stworzeniem. Jednak przed adopcją PRAWDZIWEGO pieska warto jest sprezentować dziecku coś, co również będzie wymagało opieki i zainteresowania.
Zoomer jest niezwykle inteligentnym pieskiem - robotem, który może towarzyszyć dziecku na co dzień. Nie jest to typowa zabawka, której funkcje ograniczają się do szczekania!

Porównanie Piesków Robotów

Zoomer jest biało-czarnym dalmatyńczykiem. Reaguje na gesty i komendy mówione! Po pewnym czasie zaczyna rozpoznawać głos swojego właściciela. Mały opiekun może nauczyć go PONAD 60 różnych sztuczek czy trików. Dzięki efektom dźwiękowym i świetlnym może się komunikować z dzieckiem. Zamiast łapek posiada kółeczka, dzięki którym może swobodnie poruszać się po płaskich powierzchniach.

Piesek Zoomer na grzbiecie - triki

Piesek jak przystało na NIEZWYKLE inteligentną zabawkę, która przypominać ma żywe zwierzę, czasem ZAPOMINA. Ta funkcja pozwala rodzicowi ocenić czy dziecko ma w sobie wystarczająco dużo empatii i cierpliwości, aby zaopiekować się żywym stworzeniem.

Merdający Piesek Zoomer dalmatyńczyk

Aby utrzymać pieska w świetnej kondycji, mały opiekun powinien poświęcać mu dużo czasu - bawić się z nim i ćwiczyć komendy czy sztuczki! W przeciwnym razie dalmatyńczyk zacznie coraz więcej rzeczy zapominać.

Inteligentny Pies Robot Zoomer na podłodze

Piesek rozumie komendy w 3 językach (polski, angielski, czeski). Wystarczy wybrać jeden z nich i zacząć zabawę! Zabawka wyposażona jest w kółeczka (umieszczone pod łapkami), dzięki czemu Zoomer może bez problemu przemieszczać się za swoim opiekunem i reagować na nawoływania! Zoomer wymaga ładowania za pośrednictwem kabla USB, który dołączony jest do zestawu.

Zestaw inteligentny piesek Zoomer opakowania

 (836)    (26)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz
Captcha
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć