Figurka Transformers Combiner Wars WRECK-GAR Hasbro

Hasbro

Nowy produkt

Dostępność (szt.): 2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 36 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,88 zł.


36,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Figurka transformującego się robota Wreck-Gar inspirowana jest serialem animowanym Combiner Wars.

Wreck-Gar jest produktem swojego środowiska. Powstał z na planecie Junkion, która składa się głównie z śmieci i złomu. Duży wpływ na jego osobowość miały odbierane z Ziemi przekazy telewizyjne, głównie reklamy. Wreck-Gar jako przywódca śmieciowych robotów Transformers nadzoruje codzienne sortowanie odpadów. W czasie bitwy Wreck-Gar jest praktycznie niemożliwy do pokonania, ponieważ potrafi błyskawicznie się reperować. Jako broni używa swojego topora i spowalniającego lasera.

W skład zestawu wchodzi figurka transformującego się robota, która w 6 krokach zmienia się w szybki motocykl i karta kolekcjonerska.

Wysokość robota: 9 cm

Fabuła Combiner Wars:

Czterdzieści lat po zakończeniu Wielkiej Wojny na Ziemi Autoboty i Decpticony przestały istnieć, a Optimus Prime i Megatron są już zabytkami z przeszłości. Na Cybertronie rządzonym przez triumwirat Starscream, Rodimus Prime i Mistress of Flame, zapanował wreszcie pokój. Jednak Enigma Kombinacji, starożytny artefakt istoty Primusa, niedługo wywoła nowy konflikt poprzez stworzenie ogromnych, niebezpiecznych Combinerów.

Więcej informacji

Zalecany wiek od:8 lat
Płeć:chłopiec
Wysokość zabawki:9 cm
Materiał:Plastik
Wymiary opakowania:23 x 12 x 4 cm
Przedział kategorii wieku:6 - 9 lat, 9 i więcej

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Figurka Transformers Combiner Wars WRECK-GAR Hasbro

Figurka Transformers Combiner Wars WRECK-GAR Hasbro

Produkty powiązane

      auta auto robot optimus prime samochody robots transformersy bot transformery roboty boty