Gra słowna Szarada JAWA

Jawa

Nowy produkt

Szarada to gra przypominająca krzyżówkę. Gra polega na układaniu wyrazów na planszy. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów. 

Więcej szczegółów

Dostępność (szt.): 4

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 51 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 51 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,08 zł.


51,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Szarada to gra, która przypomina nieco krzyżówkę i popularne Scrabble. Znakomicie rozwija umiejętności logicznego myślenia u dzieci, pobudza kreatywność i uczy zasad zdrowej rywalizacji. Jest też idealną grą dla starszych, ponieważ doskonale ćwiczy pamięć i spostrzegawczość, a także rozwija zdolności taktyczne.

Zasady gry Szarada są niezwykle proste.

Celem każdego z graczy jest zdobycie jak największej ilości punktów za ułożone na planszy wyrazy. Słowa układa się z kamieni, na których nadrukowane są litery. W grze dopuszczalne jest tworzenie wyrazów występujących w słownikach języka polskiego oraz wszystkich ich poprawnych form gramatycznych, z wyjątkiem wyrazów pisanych z wielkiej litery, skrótów oraz tych, które wymagają użycia cudzysłowu lub łącznika.

Przed rozpoczęciem zabawy gracze powinni ustalić, jakie wyrazy i ich formy będą dopuszczać. Rewelacyjna gra dla 2-4 graczy w wieku powyżej 8 lat. Średni czas rozgrywki to około 30 min.

Więcej informacji

Język:polski
Zalecany wiek od:8 lat
Płeć:dziewczynka, chłopiec
Ilość graczy:2-4
Czas rozgrywki (+/-) :+-30 min
Materiał:Papier / Karton, Plastik
Wymiary opakowania:25 x 25 x 6 cm
Przedział kategorii wieku:9 i więcej, 6 - 9 lat

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Gra słowna Szarada JAWA

Gra słowna Szarada JAWA

Szarada to gra przypominająca krzyżówkę. Gra polega na układaniu wyrazów na planszy. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów. 

Produkty powiązane

    rodzinna planszowa pamięć scrabble taktyczna słowna Szarada JAWA plansza kamienie punkty logika ćwiczy krzyżówka