Informacje

Sklep z zabawkami online

Prowadzenie sklepu internetowego z zabawkami jest dla nas pasją. Zawsze dbamy o to, aby każdy klient znalazł coś dla swojej pociechy i pozytywnie nas zapamiętał. Dzięki temu podejściu możemy pochwalić się ogromną rzeszą stałych klientów, których ciągle przybywa. W naszym sklepie znajdują się zabawki w różnych kategoriach cenowych, wykonane z różnych materiałów - sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, które sami kupilibyśmy naszemu dziecku.

Certyfikat RapidSSL

Ostatnio przeglądane

Wesoły Wóz Strażacki Little People Fisher Price

Fisher Price

Nowy produkt

Wspaniały pojazd strażacki dla każdego malucha zakochanego w niezwykłym zawodzie strażaka. Wesoły Wóz Strażacki gra piosenki i odtwarza różne wesołe dźwięki.

Więcej szczegółów

Ilość sztuk: 2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 116 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 116 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,28 zł.


116,85 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Uroczy wóz strażacki sprawi, że każda zabawa będzie pełna wrażeń i radości. Zabawka jest interaktywna, dzięki czemu zajmie małego strażaka na dłużej. Tego typu zabawki są niezwykle wielofunkcyjne, rozwijają wyobraźnię, kreatywność, rozwój mowy czy koordynację wzrokowo-ruchową.

Wóz strażacki po pchnięciu zaczyna grać i wydawać dźwięki, posiada również sygnały świetlne - jak prawdziwy pojazd strażaków. W zestawie znajdują się również figurki, które można dowolnie przesuwać i przesuwać po drabinie - to również uruchamia wiele wesołych piosenek, zwrotów i dźwięków. Aby uruchomić inne dźwięki można nacisnąć na fotel kierowcy. Piosenki nauczą malca literek, cyferek, kolorów, jak również zapoznają z czynnościami związanymi z pracą strażaków. Fantastyczna zabawa gwarantowana.

Cechy zabawki:

  • Ponad 25 piosenek, dźwięków i wypowiedzi
  • Nauka literek, cyferek i kolorów
  • Dwie figurki strażaków i figurka pieska
  • Światła i dźwięki syreny
  • Zabawka w języku polskim

Zabawka przeznaczona jest dla maluszków powyżej 1 roku życia.

Więcej informacji

Zalecany wiek od:12 m-cy
Płeć:dziewczynka, chłopiec
Wysokość zabawki:20 cm
Długość zabawki:30,5 cm
Materiał:Plastik
Wymiary opakowania:35 x 20 x 14 cm
Wymagane baterie:2x AA (LR6) 1.5V (dołączone do zabawki)
Gwarancja:2 lata
Przedział kategorii wieku:1 - 3 lat, 3 - 6 lat
Waga:1,1 kg

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Wesoły Wóz Strażacki Little People Fisher Price

Wesoły Wóz Strażacki Little People Fisher Price

Wspaniały pojazd strażacki dla każdego malucha zakochanego w niezwykłym zawodzie strażaka. Wesoły Wóz Strażacki gra piosenki i odtwarza różne wesołe dźwięki.

Produkty powiązane