Marki

Paczkomaty InPost

Informacje

Szukaj w blogu

Lista produktów marki Wader-Woźniak

Wader-Wozniak polski producent zabawek dla dzieci

Wader-Woźniak to jeden z największych polskich producentów zabawek dla dzieci.

Firma obecna jest na rynku od 1990 roku i jest dobrze znana także poza granicami naszego kraju. Siedzibą producenta zabawek jest Dąbrowa Górnicza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji zabawek wykonanych z tworzywa sztucznego. Jest liderem, jeśli chodzi o produkcję zabawek samochodów dla najmłodszych dzieci. Flagowym produktem jest samochód wywrotka Gigant o nośności 150 kg. W asortymencie są również klocki konstrukcyjne, jeździki, zabawki do piaskownicy na licencji Disneya, duże i małe pojazdy (specjalistyczne, budowlane i rolnicze), tory i garaże samochodowe, kolejki torowe oraz zabawki edukacyjne dla najmłodszych.

Zabawki produkowane są tylko z bezpiecznych i trwałych materiałów, przy czym są też bardzo funkcjonalne i posiadają walory edukacyjne. Polski producent zabawek ciągle poszerza swój asortyment produktów, wprowadzając też innowacje, jak choćby zabawki odporne na bakterie, które sprawdzają się szczególnie w miejscach zabaw wielu dzieci np. żłobki i przedszkola. Firma produkuje obecnie ponad 300 różnych modeli zabawek.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć