Marki

Paczkomaty InPost

Szukaj w blogu

Zbieraj punkty i oszczędzaj na swoich zakupach

Program lojalnościowy sklepu internetowego "Kupujemy Zabawki" jest dostępny dla wszystkich Klientów. Dołączenie do programu jest szybkie i łatwe. Wystarczy mieć utworzone konto klienta w naszym sklepie znajdującym się pod adresem http://kupujemy zabawki.pl i zrobić w nim dowolne zakupy. Klienci już mający utworzone konto w naszym sklepie zostali automatycznie dołączeni do programu i mogą zbierać punkty lojalnościowe za kolejne zakupy.

Program lojalnościowy logoZarejestruj się w sklepie

Jak działa program lojalnościowy?

jak działa program lojalnościowy w naszym sklepie

Każdy zakup w naszym sklepie nagradzany jest punktami lojalnościowymi gromadzonymi na koncie użytkownika. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz jeden punkt. Po zgromadzeniu punktów, w dowolnym momencie można zamienić ja na kupon zniżkowy. Kupon zniżkowy można wykorzystać przy następnych zakupach lub podarować komuś bliskiemu.

Wymiana punktów lojalnościowych na rabatyPunkty pojawią się na koncie użytkownika po odebraniu przesyłki i zmianie statusu zamówienia przez naszego pracownika na "Dostarczone". Punkty ważne są bezterminowo - można je wymienić w każdym momencie. Za 100 punktów dostaniesz kupon rabatowy o wartości 8 zł.

Kupon rabatowy można wykorzystać na cały dostępny asortyment znajdujący się na stronach sklepu. Kuponu można użyć do zakupu towarów znajdujących się w promocji.

Ilość zdobytych punktów sprawdzisz na swoim koncie klienta na podstronie "MOJE PUNKTY LOJALNOŚCIOWE".

Uwaga! Punktów nie można bezpośrednio wymieniać na gotówkę lub towar. Można je wymienić na kupon rabatowy do wykorzystania w naszym sklepie internetowym.

Szczegóły programu: Regulamin Program Lojalnościowy.pdf

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć