Cudna drewniana krówka, zwierzątko do ciągnięcia

Nowy produkt

Chwilowy brak towaru. Może zainteresuje Cię coś innego?

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


20,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Cudna realistyczna krówka na kołach do ciągnięcia na pewno będzie idealnym przyjacielem dla malucha stawiającego pierwsze kroczki.

Zabawki do ciągnięcia rozwijają przede wszystkim koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, ale również poczucie ogólnej równowagi. Łaciata przyjaciółka nadaje się dla dziecka, które dopiero rozpoczyna przygodę z chodzeniem-może być rewelacyjną motywacją do kolejnych prób. Z pewnością pomoże spokojnie i radośnie przejść przez ten wyjątkowy okres nauki chodzenia.

Dzieci, które już tylko doskonalą umiejętność chodzenia na pewno docenią towarzysza na sznurku, który zawsze będzie podążał za nimi, jeśli tylko będą tego chciały.

Krówka wykonana jest ze świetnej jakości trwałego i bezpiecznego dla dziecka drewna. Dla rodzica istotne na pewno będzie, że sznureczek jest na tyle krótki, że maluch będzie w pełni bezpieczny.

Więcej informacji

Zalecany wiek od:12 m-cy
Płeć:dziewczynka, chłopiec
Materiał:Drewno
Wymiary opakowania:14 x 11,5 x 9,5 cm
Przedział kategorii wieku:1 - 3 lat

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Cudna drewniana krówka, zwierzątko do ciągnięcia

Cudna drewniana krówka, zwierzątko do ciągnięcia

Produkty powiązane

    zwierzątko ciągacz krowa krówka mućka