Informacje

Ostatnio przeglądane

Sklep z zabawkami online

Prowadzenie sklepu internetowego z zabawkami jest dla nas pasją. Zawsze dbamy o to, aby każdy klient znalazł coś dla swojej pociechy i pozytywnie nas zapamiętał. Dzięki temu podejściu możemy pochwalić się ogromną rzeszą stałych klientów, których ciągle przybywa. W naszym sklepie znajdują się zabawki w różnych kategoriach cenowych, wykonane z różnych materiałów - sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, które sami kupilibyśmy naszemu dziecku.

Certyfikat RapidSSL

Przelewy24 Płatności CashBill

Kolorowa piramida drewniana klocki ze zwierzętami

Nowy produkt

Dostępność (szt.): 3

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,04 zł.


38,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zabawka rozwija przede wszystkim umiejętności motoryczne, kształtuje zdolność logicznego myślenia oraz pomaga w nauce liczenia.

Jedną z niewątpliwych zalet piramidki są kolorowe zwierzątka umieszczone na klockach, które dziecko może policzyć. Na innej ściance są cyferki wraz z opisem po angielsku. Piramida może również służyć jako sorter, ponieważ uczy dopasowywania kształtów. Na każdym klocku znajduje się otwór w który trzeba dopasować odpowiednie zwierzątko (krówka, owieczka, świnka, piesek, konik). Zarówno młodsze jak i starsze dziecko chętnie spróbuje swoich sił w dopasowywaniu kształtów, liczeniu czy po prostu układaniu piramidki.

Klocki są w rozmiarach od najmniejszego sześcianu o boku 6,5 cm do największego o boku 13 cm.

Zabawka jest wykonana z doskonałej jakości drewna, co zapewnia dzieciom długą i bezpieczną zabawę, a rodzicom spokój.

Więcej informacji

Zalecany wiek od:18 m-cy
Płeć:dziewczynka, chłopiec
Materiał:Drewno
Wymiary opakowania:14 x 13,5 x 13,5 cm
Przedział kategorii wieku:1 - 3 lat, 3 - 6 lat

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Kolorowa piramida drewniana klocki ze zwierzętami

Kolorowa piramida drewniana klocki ze zwierzętami