Maskotka FURBY Boom Hasbro polska wersja Zobacz większe

Maskotka FURBY Boom Hasbro polska wersja

Hasbro

Nowy produkt

Chwilowy brak towaru. Może zainteresuje Cię coś innego?

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 125 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 125 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 10,00 zł.


125,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Interaktywna maskotka Furby to nowy sposób na ekscytującą zabawę. Dziecko opiekuje się i bawi z uroczym stworkiem Furby. Furby Boom potrafi się uczyć, a pod wpływem działania dziecka zmienia się jego osobowość. Gdy się do niego mówi, to zapamiętuje słowa, również w języku polskim

Nowy Furby ma ponad dwa razy więcej reakcji niż poprzednie zabawki Furby. Maskotka reaguje na głos dziecka, a nawet potrafi rozmawiać z innymi spotkanymi Furby.

Użyj bezpłatnej aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS, aby: nadać imię Furbiemu, karmić stworka różnymi pokarmami i smakołykami, czyścić go i myć pod prysznicem, a nawet żeby go prześwietlić za pomocą specjalnego monitora, który pokaże jakie Furby ma potrzeby w danym momencie. Gdy dziecko dobrze dba o swojego Furby Boom to w aplikacji pojawia się gotowe do wyklucia jajko. Dzięki temu nasza maskotka może mieć swoją rodzinę. Aplikacja Furby Boom zawiera również gry, w które można grać z maskotką, jak na przykład specjalną wersję piłki nożnej Furball!

Więcej informacji

Materiał:Tkanina
Przedział kategorii wieku:3 - 6 lat

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Maskotka FURBY Boom Hasbro polska wersja

Maskotka FURBY Boom Hasbro polska wersja

    edukacyjna furby maskotka interaktywna boom android ios uczy się stworek