EPEE Latająca Dyskopiłka UFO Zielona

EPEE

Nowy produkt

Dostępność (szt.): 1

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 45 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 45 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,60 zł.


45,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Rewelacyjna zabawka, która w czasie lotu transformuje się z dysku w okrągłą piłkę!

Idealna do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dyskopiłka świeci w ciemności, co pozwala na dłuższą i bardziej atrakcyjną zabawę - również po zmroku. Jej rozmiar i powierzchnia sprawia, że bez problemu można ją złapać jedną dłonią.

Jej działanie to bardzo prosty mechanizm - gdy jest w formie piłki, to naciskamy ją i zmienia się w dysk. Po rzuceniu mknie niczym frisbee, by w niespodziewanym momencie transformować się w piłkę.
Dyskopiłka jest niewielka i mieści się w niewielkiej torbie lub w plecaku. Sprawdzi się na rodzinne wyjazdy lub wypady z przyjaciółmi.

Dzięki niej tak znane gry jak: Głupi Jaś, Piłka Parzy, Zbijak i Strefa Zrzutu staną się jeszcze ciekawsze i bardziej wciągające. Dyskopiłka urozmaici każdą zabawę!

Więcej informacji

Zalecany wiek od:5 lat
Płeć:dziewczynka, chłopiec
Ilość graczy:2 i więcej
Średnica:21 cm
Materiał:Plastik
Wymiary opakowania:27 x 21,5 x 3,5 cm
Przedział kategorii wieku:6 - 9 lat, 3 - 6 lat, 9 i więcej

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

EPEE Latająca Dyskopiłka UFO Zielona

EPEE Latająca Dyskopiłka UFO Zielona

Produkty powiązane

    latająca piłka piłki dysk frisbee zabawka transformująca dyski fresbee gra w zbijak parzy dwa ognie głupi jaś strefa zrzutu