Statek Koga drewniane puzzle 3D przestrzenne
  • Statek Koga drewniane puzzle 3D przestrzenne

Statek Koga drewniane puzzle 3D przestrzenne

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie statek Koga.

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Elementy z łatwością wyciska się z drewnianych płytek. Poszczególne części modelu dopasowujemy według schematu składania tak, aby powstał trójwymiarowy model statku Koga.

Koga to duży żaglowiec handlowy, który był także uzbrojony w celach obronnych. Popularny statek w wiekach XII-XV, spotykany na akwenach Morza Bałtyckiego i Północnego. Okręt najczęściej miał jeden duży żagiel z ożaglowaniem rejowym, kadłub płaskodenny, pękaty. Statek ten był mało zwrotny. Wyróżniał się wysokimi kasztelami, które znajdowały się na dziobie i rufie.

Puzzle zawierają wiele elementów, co zapewni wciągającą zabawę na wiele godzin. Po ukończeniu układania uzyskamy bogaty w szczegóły model Kogi.

Wymiary modelu po złożeniu: 36 x 16 x 7 cm


Ekologiczne puzzle 3D to idealny prezent dla dzieci i dorosłych.


Instrukcja składania:
1. Należy odnaleźć pary numerów na rysunkach.
2. Wyciskamy każdą część systematycznie podczas składania modelu. W razie konieczności wygładzamy brzegi elementów papierem ściernym.
3. Łączymy ze sobą części oznaczone tym samym numerem korzystając ze zdjęć na opakowaniu, aby sprawdzić, gdzie mają się znajdować poszczególne elementy.
4. Do połączenia elementów można użyć kleju do drewna, klej nie wchodzi w skład zestawu.
Po złożeniu model można pomalować, farby nie wchodzą w skład zestawu.

P129

Opis

Zalecany wiek od:
8 lat
Płeć:
chłopiec
Materiał:
Drewno
Wymiary opakowania:
38 x 9 x 28,5 cm
Przedział kategorii wieku:
6 - 9 lat
9 i więcej
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Paczkomaty InPost (przedpłata) Paczkomaty InPost (przedpłata) 1-2 dni robocze 12,50 zł
Kurier DPD (przedpłata) Kurier DPD (przedpłata) 1-2 dni robocze 16,00 zł
Odbiór w sklepie Kupujemy Zabawki Odbiór w sklepie Kupujemy Zabawki Realizacja natychmiastowa Za darmo!
chat Komentarze (0)
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć