Śliczne klocki z drewnianym wózkiem do ciągnięcia - głowa misia

Nowy produkt

Chwilowy brak towaru. Może zainteresuje Cię coś innego?

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 53 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 53 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,24 zł.


53,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Ponadczasowa zabawka dla dzieci rozwijająca koordynację ruchową, logiczne myślenie i pomagająca w nauce liczenia. Jest to idealne połączenie dwóch zabawek w jedną.

Każde dziecko z pewnością ucieszy się z faktu, że będzie miało jednocześnie wózek, który będzie mogło ze sobą wszędzie zabierać i wspaniałe klocki edukacyjne w pięknych kolorach i o różnych kształtach. Na końcu sznureczka jest wygodna do trzymana obręcz o miękkich kształtach. Wózek dekoruje głowa sympatycznego i uśmiechniętego misia, co na pewno zachwyci każdego malucha. Zabawka jest bez ostrych krawędzi, czy niebezpiecznych elementów i jednocześnie w pełni bezpieczna dla najmłodszych dzieci.

Nasze zabawki zrobione są z NAJWYŻSZEJ jakości drewna i są bardzo wytrzymałe. Każdy element jest starannie dopracowany po to, aby dzieci miały ogromną frajdę z zabawy, a rodzice byli spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci, które jest dla nas sprawą PRIORYTETOWĄ.

Więcej informacji

Zalecany wiek od:18 m-cy
Płeć:dziewczynka, chłopiec
Materiał:Drewno
Wymiary opakowania:27 x 27 x7 cm
Przedział kategorii wieku:1 - 3 lat, 3 - 6 lat

Opinie o produkcie

Napisz opinię o produkcie

Śliczne klocki z drewnianym wózkiem do ciągnięcia - głowa misia

Śliczne klocki z drewnianym wózkiem do ciągnięcia - głowa misia

Produkty powiązane

    ciągania kółka niedźwiadek drewniany miś ciągnięcia